NASZE WARTOŚCI

CZYLI NA CZYM OPIERAMY KULTURĘ SUKCESU

CEL ISTNIENIA

MISJA I WIZJA

Identyfikujemy, kreujemy i wzmacniamy kluczowe kompetencje.

Dajemy okazje do inwestycji, które z biegiem czasu generują coraz większe korzyści.

DŁUGOFALOWOŚĆ

Poza szkoleniami dajemy do zaimplementowania modele, procesy i rozwiązania, które po szkoleniu można z powodzeniem wprowadzić do firmy. Dzięki temu szkolenie przynosi długofalowy wzrost i możliwości do dalszego rozwoju.

"WĘDKA JEST LEPSZA NIŻ RYBA"

ZYSKI

Wyznajemy zasadę, że zyski Klientów są tak samo ważne jak nasze. Zależy nam, aby szkolenia przynosiły realne korzyści dla klienta i zmianę, ponieważ jest to szansa na dalszą współpracę, opartą na dwustronnych sukcesach.

"DAJEMY WĘDKĘ, BYŚ ZŁOWIŁ TYLE RYB ILE CHCESZ"

ROZWÓJ

Szkolenia nie są jedynym sposobem na rozwiązanie problemów, z którymi mierzą się firmy. Dysponując oraz wprowadzając różnorodne metody badania potrzeb szkoleniowych i luk kompetencyjnych doradzamy oraz pomagamy odnaleźć właściwą ścieżkę działania.

"MAMY SPOSÓB NA WIELORYBA"

SZCZEROŚĆ

Podejmujemy się szkoleń, w które sami wierzymy, że dadzą szanse na pozytywny wpływ i rozwiązanie problemu. Uczestniczymy w procesie zmian i wdrażania nowych metod do pracy. Wierzymy, że poprzez dalszą motywację, wsparcie i obserwację uczestników, techniki praktykowane podczas szkolenia nie zostaną zapomniane.

"WĘDKĄ NIE ZŁOWISZ WIELORYBA"

Fundament współpracy budujemy w oparciu o wspólne wartości

Witamy w firmie szkoleniowej
Gildia Trenerska!

 

Witam Cię w imieniu naszego zespołu!

Jeżeli szukasz wsparcia w realizacji projektów szkoleniowych, chcesz rozwijać kompetencje swoje i swoich pracowników bądź chcesz poprowadzić firmę na drodze do bycia liderem na rynku, to świetnie trafiłeś!

Wiemy, że znalezienie firmy szkoleniowej jest stosunkowo łatwe. Najtrudniej jednak wybrać Partnera Szkoleniowego, który będzie wspierać Cię w realizacji celów biznesowych oraz który wprowadzi pozytywne i zyskowne efekty do Twojej organizacji.

Aby sprostać najwyższym wymaganiom biznesowym wyznaczyliśmy cel istnienia oraz wartości, którymi kierujemy się we współpracy szkoleniowej. Zapoznaj się z nami oraz naszym podejściem, a jeśli nasze wartości są Ci bliskie - zapraszam do rozmowy przy kawie :)

Norbert Grezel

Współzałożyciel Gildii Trenerskiej

polityka prywatności

123 123 123

email@gmail.com

City, Road 12

Wprowadzając dane osobowe do formularza zawartego na stronie gildiatrenerska.pl oraz wysyłając niniejszy formularz, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przetworzenia zapytania szkoleniowego. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w zakładce <Polityka Prywatności>.

Zastanawiasz się którą ścieżkę rozwoju wybrać?

SKONTAKTUJ SIĘ
Z NAMI!

Chętnie porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach oraz zaproponujemy korzystne rozwiązania.

Imię i nazwisko
Telefon
E-mail
Wybierz temat
Treść wiadomości
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Wiadomość nie została wysłana.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.