Karolina
Kieszek

Certyfikowany trener biznesu i przedsiębiorca wyróżniona tytułem „Ludzie sukcesu” w plebiscycie TuŁódź w 2021 roku​​​​​​.

Właściciel biura nieruchomości z ponad 7 letnim doświadczeniem w pośrednictwie, w którym za jej usługi sprzedaży, klienci decydują się płacić wynagrodzenie sięgające 8-10% wartości nieruchomości.

 

Jako trener specjalizuje się w budowaniu relacji biznesowych oraz komunikacji interpersonalnej. Trener nieruchomości rozwijający umiejętności doradców w obszarach budowania bazy ofert oraz obsługi klienta kupującego. Właściciel biura nieruchomości firmowanego własnym nazwiskiem z ponad 7 letnim doświadczeniem w obsłudze klienta na polskim rynku nieruchomości. Współautor „Vademecum Grunty” w ramach cyklu szkoleń onboardingowych Gildii Trenerskiej.

"Myśli są projekcją przyszłości , w połączeniu z pasją i działaniem, to gotowy przepis na sukces"

Wyróżniona tytułem "Ludzie sukcesu"

w plebiscycie redakcji TuŁódź w 2021 roku. Doradca klienta i opiekun inwestora stawiający na szeroko pojętą jakość obsługi oraz kompleksowość. Praktyk dedykowanej współpracy z klientami opartej na umowach ekskluzywnych z audytem prawnym i wynagrodzeniu za osiągnięte efekty na poziomie 8-10% wartości nieruchomości.

Wielokrotna prelegentka szkoleń dla pośredników i inwestorów

z całej Polski oraz mentor doradców oraz właścicieli firm chcących rozwijać swoje kompetencje.  Poprzez dzielenie się wiedzą i inspirowanie innych do działania współtworzy nową jakość w pośrednictwie na polskim rynku nieruchomości.

Skupiona na niszowym obszarze inwestowania w polskie grunty.

Potencjał każdego gruntu ubiera w liczby, gotowe rozwiązania oraz szacunek ryzyka i szans, by później efektywnie skojarzyć strony transakcji.

Prywatnie pasjonatka treningów siłowych i podróży.

Wielokrotna Mistrzyni Polski w karate tradycyjnym w kategoriach kata, kumite i en-bu. Praktyk mindfulness i metody oddechowej Wima Hofa. Na sali treningowej ze sztangą ważącą więcej, niż ona sama, na co dzień uczy się wytrwałości w dążeniu do celu.

Ulubiona tematyka szkoleń:

Budowanie relacji biznesowych

Komunikacja sprzedażowa

Wiedza specjalistyczna w gruntach

Efektywność transakcyjna

Strategie inwestycyjne w gruntach

Wsparcie w realizacji projektów szkoleniowych, oraz rozwój kompetencji Twoich i Twojego zespołu.
Poprowadzić firmę na drodze do bycia liderem na rynku.

created&designed by @dandys