Monika
Guzek

Certyfikowany, międzynarodowy Trener Biznesu z ponad 10-letnim doświadczeniem w marketingu i zarządzaniu projektami.

Wykładowca na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu i Universidade do Porto. Facylitatorka, ekspertka marketingu i metod wsparcia sprzedaży.

Od 2009 roku prowadzi projekty strategiczne, marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie i adaptację produktów do wymagań rynków zagranicznych. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach i Indonezji.

Obecnie mieszka w Portugalii, gdzie realizuje pracę badawczą w ramach Międzynarodowych Studiów Doktoranckich w dziedzinie zarządzania.

 

Certyfikowany trener Everything DISC.

"Życie zaczyna się tam,
gdzie kończy się strefa komfortu"

Posiada 5-letnie doświadczenie

jako Trener Wewnętrzny i Międzykulturowy. W tym czasie tworzyła i prowadziła programy i szkolenia rozwojowe m.in. dla kadry zarządzającej, działów handlowych czy obsługi klienta. 

Jest autorką

licznych publikacji i prelekcji na konferencjach poświęconych zagadnieniom zarządzania zespołami projektowymi, zespołami międzynarodowymi, różnicami pokoleniowymi w organizacjach, a także kulturowych uwarunkowań w biznesie międzynarodowym. 

Jako trener

spędziła ponad 2 000 godzin na sali szkoleniowej (w tym wirtualnej). Jej pasją są ludzie, dlatego chętnie inspiruje ich do wyjścia ze strefy komfortu, ponieważ jak twierdzi „dopiero tam zaczyna się magia i prawdziwy rozwój”. 

Odpowiadała również za

 szkolenia onboardingowe: szkolenia produktowe oraz szkolenia dotyczące strategii sprzedażowych na rynkach EMEA, Azji Południowo-Wschodniej, a także Ameryki Południowej. 

Ulubiona tematyka szkoleń:

Zarządzanie zespołami projektowymi

Efektywna komunikacja w zespołach rozproszonych

Różnorodność osobowości i skuteczna komunikacja interpersonalna

Budowanie zaufania w relacjach z klientami międzynarodowymi

Skuteczny marketing międzykulturowy

Porozumienie bez Przemocy w życiu prywatnym i zawodowym

Wsparcie w realizacji projektów szkoleniowych, oraz rozwój kompetencji Twoich i Twojego zespołu.
Poprowadzić firmę na drodze do bycia liderem na rynku.

created&designed by @dandys