Norbert
Grezel

Certyfikowany coach, trener biznesu oraz Mindfulness z ponad 14-letnim doświadczeniem w sprzedaży.

Wyróżniony podczas X Gali Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży za skuteczność oraz nowoczesność w wykorzystywaniu narzędzi trenerskich dla branży nieruchomości.

 

Współzałożyciel Gildii Trenerskiej.

"Cel można osiągnąć na wiele sposobów, ale najlepiej wybrać taki, którego realizacja sprawia przyjemność."

Jako pośrednik

aktywnie działał przez ponad 7 lat prowadząc sprzedaż na rynku wtórnym oraz pierwotnym. Pełnił rolę menadżera inwestycji deweloperskich, których zarządzał sprzedażą. Zajmował się najmem oraz doradztwem inwestycyjnym w nieruchomościach tworząc jednocześnie zespół wspomagający obsługę Klientów zainteresowanych tego rodzaju usługą.

Mocno związany ze sprzedażą

Intensywnie zdobywał doświadczenie od 2006 m.in. w sprzedaży telefonicznej, bezpośredniej i doradczej, zarówno w branżach usług jak i produktów w B2B oraz B2C.

Zamiłowanie do marketingu i public relations

przerodził we własną Agencję Marketingu 360, a dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami w podjęcie działań trenerskich i edukacyjnych.

Prowadził wykłady

na uczelniach m.in. we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi z przedsiębiorczości, sprzedaży, marketingu i efektywności osobistej. Na sali szkoleniowej oraz online spędził ponad 5 000 godzin. Dużą wagę przykłada do właściwego wykorzystywania energii podczas realizacji prywatnych oraz zawodowych celów osób, dla których pełni rolę coacha lub mentora.

Specjalizuje się w grywalizacji

Autor i współautor programów rozwojowych i sprzedażowych zorientowanych na budowanie trwałych relacji zakupowych. Aktywnie prowadzi sesje medytacyjne wspierające efektywność działań pośredników na rynku nieruchomości.

Energię do działania daje mu

m.in. sport w tym bieganie długodystansowe - ukończył 7 maratonów. Na międzynarodowych zawodach w biegach przeszkodowych reprezentuje STG Łódź m.in. na dystansie ultra maratonu. Początkujący triatlonista. Fan science-fiction, szczególnie Gwiednych Wojen – jego pies sznaucer olbrzym wabi się Chewbacca.

Ulubiona tematyka szkoleń:

Budowanie wartości usługi i produktu

Sprzedaż w oparciu o zbudowane relacje

Techniki sprzedażowe i zarządzanie obiekcjami

Ukryta siła emocji w pracy zawodowej

Zarządzanie swoją energią i koncentracją w czasie

Wsparcie w realizacji projektów szkoleniowych, oraz rozwój kompetencji Twoich i Twojego zespołu.
Poprowadzić firmę na drodze do bycia liderem na rynku.

created&designed by @dandys