Tomasz
Gutowski

Praktyk z ponad 15 letnim doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej oraz budowaniu i prowadzeniu największych i najlepszych biur nieruchomości w Polsce.

"Kluczem do sukcesu nie jest manipulowanie klientem, a pozwolenie, aby z Twoim wsparciem świadomie dokonywał decyzji zakupu."

W pracy ceni sobie

relacyjność, perfekcjonizm, drobiazgowość, ale przede wszystkim zaangażowanie w obsługę każdego Klienta czy proces (musi być słychać dźwięk łamanych kości)!

Prywatnie

perkusista hardcorowego wrocławskiego bandu, fan sportu, aktywny baseballista Barons Wrocław, obecnie półmaratończyk, a w planach maratończyk.

Jako pośrednik

od 2008 roku aktywnie prowadzi Klientów przez proces zakupu nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym. Jego pracę z Klientem cechuje pełne zaangażowaniem, najwyższa precyzją i relacyjność..

Jako menadżer

przez ponad 11 lat buduje i zarządza zespołami sprzedażowymi największych biur nieruchomości w Polsce oraz biur sprzedaży deweloperów, odpowiadając za ich wyniki oraz rozwój.

Zamiłowanie do historii miejsc, ludzi i wydarzeń

w codziennej pracy wykorzystuje szeroką wiedzę na temat sprzedawanych nieruchomości, ciekawych historii i wydarzeń z nimi związanych sprawiając, że zakup czy sprzedaż nieruchomości robi się ogromnie ciekawą przygodą każdego Klienta.

Wsparcie w realizacji projektów szkoleniowych, oraz rozwój kompetencji Twoich i Twojego zespołu.
Poprowadzić firmę na drodze do bycia liderem na rynku.

created&designed by @dandys